Historia technika ekonomisty

„Praca musi przynosić satysfakcję”
W ramach Szacuna dla zawodowców już dziś poznasz historię pierwszego naszego Bohatera. Jest nim pan Rafał Bartkowiak, który ukończył naukę w zawodzie technik ekonomista. W wieku 18 lat założył pierwszą działalność gospodarczą – agencję promocyjną. Obecnie jego działania mają zasięg lokalny, ogólnopolski, a nawet międzynarodowy. Mieszka w Kołobrzegu, gdzie realizuje się zawodowo jako przedsiębiorca w branży turystycznej, a na terenie całego kraju pracuje  jako trener i wykładowca. Podróżuje też z plecakiem do Azji - dąży do tego, by każdego roku móc spędzać po pół roku tam, a pół w Polsce. Sam sprawdź, czy mu się to udaje – kliknij w link i poznaj jego historię:

W publikacji znajdziesz nie tylko inspirującą historię, ale również wskazówki, jak założyć własną firmę będąc jeszcze uczniem szkoły ponadpodstawowej.

 

Kliknij >> Historia technika ekonomisty-Rafała Bartkowiaka
 
Jak co roku Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży włącza się w kampanię Szacun dla Zawodowców, promującą wiedzę o zawodach i kształceniu zawodowym.
Skierowana jest głównie do uczniów klas ósmych i ich rodziców, ale także dla pracodawców. Więcej: www.zawodowcy.poznan.pl/
Od dzisiaj będziemy publikować historie ludzi sukcesu, którzy zechcieli podzielić się z nami swoim refleksjami nad tym, co im pomogło realizować się zawodowo. Historie te zebraliśmy podczas dwóch edycji badań Strategie sukcesu. Ścieżki edukacyjno-zawodowe absolwentów szkół ponadpodstawowych z terenu aglomeracji poznańskiej, zrealizowanych przez Obserwatorium Gospodarki i Rynku Pracy Aglomeracji Poznańskiej: www.cdzdm.pl/PL-H128/raporty-z-badan.html

Udostępnij: